Ets participant?

Estalvieu grans amb els nostres nous plans educatius.

Estalvieu grans amb els nostres nous plans educatius.

anuncis

Lawrence Haywood 08 Dec 2022 2 min llegit

Mestres, esperem que hagueu passat un estiu increïble! ☀️

AhaSlides s’ha preparat per donar-vos la benvinguda de nou a l’aula.

Hem estat revisant i reformant els nostres plans educatius per ajudar els professors a treure el màxim partit a la plataforma, tot per un preu tan assequible per a professors privats com per a administradors d’escoles.

Nova facturació anual

A partir del juliol de 2021, tots els plans d’edu a AhaSlides seran es factura anualment en lloc de ser mensual.

Això és per alinear-se millor amb el fet que la gran majoria dels professors treballen en rondes anuals de 2 semestres o 3 trimestres, en lloc de cada mes.

Canvi de preu

Bones notícies en matèria de preus.

El cost d’un pla anual d’edu és ara El 33% del cost de 12 plans edu mensuals. Això vol dir que ara un any complet d’AhaSlides costa el mateix que un sol trimestre en un curs escolar de tres trimestres segons l’antic pla.

Consulteu la taula següent per a una comparació (actualitzada el desembre de 2022):

Pla antic (per mes)Pla nou (per mes)Pla antic (per any)Nou pla (per any)
Edu Petit$1.95$2.95$23.40$35.40
Edu Mitjà$3.45$5.45$41.40$65.40
Edu Large$7.65Mateix$91.80Mateix

💡 Podeu consultar el sistema de preus complet de tots els plans d'edu a la nostra pàgina de preus. Recordeu fer clic a la pestanya "Edu" a la part dreta.

Comparacions amb programari alternatiu

Creiem que els preus del nou pla Edu s’acumulen força bé. Ara en tenim un plans educatius més assequibles per a professors de tot el programari de participació de classe.

Consulteu com es compara el nostre nou preu amb els plans anuals d'altres programes d'interacció populars, Kahoot !, Slido i Mentimeter.

Kahoot!SlidoMentímetreAhaSlides
El pla més petit$36$72$120$35.40
Pla mitjà$72$120$300$65.40
El pla més gran$108$720costum$91.80

💡 Cerqueu un pla per a diversos professors a la vostra escola? Parleu amb el nostre equip empresarial per obtenir ofertes especials!

Guai! Hi ha novetats?

Sí. Hem afegit un munt de funcions adequades per als professors i per als estudiants perquè la vostra classe (i els deures) siguin el més atractius possible. Totes aquestes funcions són disponible a tots els plans.

  1. Concurs amb ritme de públic - Feu que els deures siguin divertits assignant un test a la vostra classe. Ara els estudiants poden completar un qüestionari al seu temps, sense la necessitat d’un presentador ni d’altres participants. Poden veure com es comporten a la classificació de la classe al final o no, si preferiu conservar-ho només per als ulls del professor.
  2. Filtre de blasfèmies - Comparteix la pantalla sense por. El filtre de profanitat és una funció automàtica que bloqueja els juraments entrants dels participants en qualsevol diapositiva que requereixi respostes mecanografiades.
  3. brainstorming - Donar als estudiants la llibertat de pensament. El nostre tipus de diapositiva més recent us permet fer una pregunta a la qual els estudiants envien les seves respostes. Després, veuen totes les respostes i voten les que més els agraden, i el guanyador es revelarà al final.

i aviat ...

  1. Informes - Mesureu el progrés. Aviat podreu veure un informe al navegador sobre les interaccions dels vostres estudiants i respondre correctament a les diapositives, juntament amb qualsevol pregunta que els sigui difícil.
  2. Parelles de partit - Un nou tipus de diapositiva de qüestionari que proporciona als estudiants un seguit d'indicacions i un munt de respostes. Els estudiants combinen elements dels dos conjunts per guanyar punts.
Text alternatiu

Tots els professors mereixen compromís.

Aneu a la pàgina de preus i llegiu més sobre el que obteniu amb cada pla Edu a AhaSlides.

Vés a preus

Preguntes freqüents sobre el pla Edu


Si encara teniu preguntes, podeu trobar la resposta aquí. Si no és així, feu clic a la bombolla blava de xat a l'extrem inferior de la pantalla per xatejar amb el nostre equip.

Només és possible pagar els nous plans Edu anualment. Tot i que el preu del pla Edu Small es pot incloure en 1.95 dòlars al mes, el cost es cobra a la seva tarifa anual, 23.40 dòlars, en el moment de contractar el pla.
Els plans Edu d'AhaSlides tenen tarifes especials per els professors, els estudiantsi organitzacions sense ànim de lucre. Si no pertanyeu a cap d'aquests grups, malauradament no podreu inscriure-us a un pla Edu.
Tot i que la majoria de les funcions d’AhaSlides estan disponibles al pla gratuït, aquest pla es limita a un màxim de 7 participants en directe. Si teniu més estudiants a la classe, és possible que vulgueu optar per un pla Edu de pagament, que ofereix un límit diferent en funció de la mida del pla.

Consulteu el pricing page per més informació.