Vai esat dalībnieks?

21 labākā minūte, lai uzvarētu spēles, kas jums jāizmēģina | Atklāj 2024. gads

Viktorīnas un spēles

Džeina Ng 23 aprīlis 2024 9 min lasīt

Vai meklējat minūti, lai iegūtu idejas? Minūte, lai uzvarētu spēles ir labākais veids, kā radīt daudz smieklu un sajūsmu. Sāksim ar 21 populārāko jautājumu, kā norādīts tālāk!

Viegls brīdinājums jums, ka tās visas ir ļoti pievilcīgas spēles ne tikai izklaidēšanai nedēļas nogales ballīšu laikā, bet arī īpaši piemērotas biroja izaicinājumiem un komandas saliedēšanas aktivitātēm!

Apskatiet labāko minūti, lai laimētu tai jautājumus, kā norādīts zemāk! Sāksim!

Saturs

Minūtes, lai uzvarētu spēles
Minūtes, lai uzvarētu spēles. Attēla avots: Freepik

Pārskats

Kurš izgudroja Minute To Win It Games?Dereks Baners
Kad tika izgudrota spēle Minute To Win It Games?2003
Spēles Minute to Win it Games oriģinālais nosaukums?"Jums ir viena minūte, lai to uzvarētu"
Pārskats par Minūte, lai uzvarētu It Games

Vairāk jautrības ar AhaSlides

Tā vietā, lai uzvarētu spēles grupā, apskatīsim tālāk sniegtos ieteikumus par labākajām aktivitātēm!

Alternatīvs teksts

Sāciet sekundēs.

Iegūstiet bezmaksas veidnes savām nākamajām komandas saliedēšanas sesijām! Reģistrējieties bez maksas un paņemiet to, ko vēlaties no veidņu bibliotēkas!

🚀 Uz mākoņiem ☁️

Kas ir “Minūte, lai uzvarētu spēles”?

Iedvesmojoties no NBC šova Minute to Win It, tika izveidotas arī spēles Minute to Win It reālajā dzīvē. Kopumā tās ir spēles, kurās spēlētājiem ir jāizpilda uzdevumi tikai 60 sekundēs (vai pēc iespējas ātrāk) un pēc tam jāpāriet uz citu izaicinājumu.

Visas šīs spēles ir jautras un vienkāršas, un to iestatīšana neaizņem pārāk daudz laika vai naudas. Viņi noteikti smejas dalībniekiem neaizmirstamus!

Labākā minūte, lai uzvarētu spēles

1/ Garšīga cepumu seja

Gatavojieties trenēt sejas muskuļus, lai izbaudītu garšīgo cepumu garšu. Šajā spēlē vienkāršas lietas, kas jums nepieciešamas, ir tikai cepumi (vai Oreos) un hronometrs (vai viedtālrunis).

Šī spēle notiek šādi: Katram spēlētājam ir jāieliek cepums pieres vidū un, tikai ar galvas un sejas kustībām, lēnām jāliek kūka ieiet mutē. Absolūti neizmantojiet viņu rokas vai citu palīdzību.

Spēlētājs, kurš nomet kūku/neēd kūku, tiks uzskatīts par neveiksminieku vai viņam būs jāsāk no jauna ar jaunu cepumu. Uzvar tas, kurš visātrāk dabū kumosu.

Ak, pārāk grūti ēst cepumus. Attēls: Outscord

2/ Kausu tornis

Spēlētājiem vai komandām, kas piedalās šajā spēlē, būs viena minūte, lai sakrautu 10 – 36 krūzes (tasīšu skaits var mainīties atkarībā no nepieciešamības), lai izveidotu piramīdu/torni. Un, ja tornis nokrīt, spēlētājam būs jāsāk no jauna.

Uzvarētājs būs tas, kurš visātrāk, visizturīgāk pabeidz torni un nekrīt.

3/ Konfekšu mešana

Šajā spēlē visiem būs jāsadala pāros, lai spēlētu. Katrs pāris sastāv no viena cilvēka, kas tur bļodu, un viens, kurš met konfekti. Viņi stāvēs viens otram pretī noteiktā attālumā. Uzvarēs komanda, kura pirmā minūtes laikā iemetīs bļodā visvairāk konfekšu.

(spēlējot šo spēli, atcerieties izvēlēties konfektes, kas ir pārklātas, lai izvairītos no atkritumiem, ja tās nokrīt zemē).

4/ Olu skrējiens

Klasiska spēle ar augstu grūtības pakāpi. Šī spēle sastāv no olām un plastmasas karotēm kā sastāvdaļām.

Spēlētāja uzdevums ir izmantot karoti kā līdzekli olas nogādāšanai līdz finišam. Grūtības ir tādas, ka viņiem ir jātur karotes gals mutē, neturot to ar rokām. Un tad viņi skrien ar “karotes olu” duetu līdz finišam, to nenometot.

Uzvarēs komanda, kas vienas minūtes laikā pārvedīs visvairāk olu. (Ja vēlaties, to var spēlēt arī kā stafeti).

5/ Back Flip – izaicinājums zelta rokām

Vai vēlaties būt pārliecināts par savu veiklību un veiklību? Izmēģiniet šo spēli.

Lai sāktu, jums ir nepieciešama tikai kaste ar nesaasinātiem zīmuļiem. Un, kā norāda nosaukums, jums ir jānovieto divi zīmuļi rokas aizmugurē un jāpagriež gaisā. Kad šie zīmuļi nokrīt, mēģiniet tos noķert un apgriezt ar vairākiem cipariem.

Minūtes laikā tas, kurš apmetīs un noķers visvairāk zīmuļu, būs uzvarētājs.

Jautra minūte, lai uzvarētu spēles

1/ Irbulīšu sacīkstes

Izklausās pēc vienkāršas minūtes, lai uzvarētu spēli tiem, kas prot lietot irbulīšus, vai ne? Bet nenovērtējiet to par zemu.

Šajā spēlē katram spēlētājam tiek doti irbulīši, lai uz tukša šķīvja paņemtu kaut ko (piemēram, M&M vai citu mazu, apaļu, gludu un grūtāk paņemamu).

Pēc 60 sekundēm uzvarēs tas, kurš uz šķīvja iegūs visvairāk priekšmetu.

2/ Balonu krūzes sakraušana

Sagatavo 5-10 plastmasas krūzes un sakārto tās rindā uz galda. Pēc tam spēlētājam tiks piešķirts neizpūsts balons.

Viņu uzdevums ir izpūst balonu plastmasas glāzītē tā, lai tas pietiekami piepūstos, lai paceltu krūzi. Tādējādi viņi pārmaiņus izmantos balonus, lai plastmasas krūzes sakrautu kaudzē. Uzvarētājs būs tas, kurš iegūst steku īsākā laikā.

Vēl viena populārāka šīs spēles versija ir tāda, ka tā vietā, lai krautu, jūs varat sakraut piramīdā, kā parādīts zemāk esošajā videoklipā.

3/ Atrodiet tārpus miltos

Sagatavojiet lielu paplāti, kas pildīta ar miltiem, un "parocīgi" paslēpiet tajā spalīgos tārpus (apmēram 5 tārpus).

Spēlētāja uzdevums šajā brīdī ir izmantot muti un seju (pilnībā neizmantojot rokas vai citus palīglīdzekļus), lai atrastu paslēptos tārpus. Spēlētāji var pūst, laizīt vai darīt jebko, ja vien viņi saņem tārpu.

Uzvarētājs būs tas, kurš 1 minūtes laikā atradīs visvairāk tārpu.

4/ Pabarojiet savu draugu

Šī būs spēle, lai saprastu, cik dziļa ir jūsu draudzība (jokoju). Ar šo spēli visi spēlēs pa pāriem un saņems karoti, saldējuma kasti un aizsietām acīm.

Viens no diviem spēlētājiem sēdēs krēslā, bet otram būs aizsietas acis, un viņam būs jāpabaro komandas biedri ar saldējumu (izklausās interesanti, vai ne?). Krēslā sēdošais, papildus uzdevumam ēst saldējumu, var arī uzdot savam draugam viņu pēc iespējas vairāk pabarot.

Tad uzvarēs pāris, kurš atvēlētajā laikā apēdīs visvairāk saldējuma.

Vienkārša minūte, lai uzvarētu spēles

1/ Garšīgi salmiņi

Līdzi jāņem dažas gredzenveida konfektes vai vienkārši graudaugi (10-20 gab.) un mazs, garš salmiņš.

Pēc tam palūdziet spēlētājiem likt konfektes šajos salmiņos tikai ar muti, nevis ar rokām. Uzvarēs tas, kurš vienā minūtē spēs ievīst visvairāk graudaugu.

2/ Pildīti zefīri

Šī ir ļoti vienkārša spēle, bet tikai pieaugušajiem! Kā norāda nosaukums, jums vienkārši jāsagatavo daudz zefīru. Pēc tam iedodiet spēlētājiem katram pa maisu un redziet, cik daudz zefīru viņi var iebāzt mutē 60 sekundēs.

Galu galā uzvar spēlētājs, kuram maisiņā palicis vismazāk zefīru.

.

3/ Paņemiet cepumus

Iedodiet spēlētājam pāris irbulīšus un bļodu ar cepumiem. Viņu uzdevums ir izmantot irbulīšus, lai paņemtu cepumus ar MUTIEM. Jā, jūs nedzirdējāt nepareizi! Spēlētāji nedrīkst izmantot irbulīšus ar rokām, bet gan ar muti.

Protams, uzvarēs tas, kurš savāks visvairāk cepumu.

Komandas saliedēšanas minūte, lai uzvarētu spēles

1/ Aptiniet to

Šajā spēlē katrā komandā ir jābūt vismaz 3 dalībniekiem. Komandām tiks pasniegtas krāsainas balvas vai materiāli, piemēram, tualetes papīrs un pildspalvas.

Minūtes laikā komandām kāds no saviem dalībniekiem būs jāietīt ar krāsainām sloksnēm un tualetes papīru, lai tas būtu pēc iespējas ciešāks un skaistāks.

Kad laiks būs beidzies, tiesneši vērtēs, kuras komandas “mūmija” izskatās vislabāk, un šī komanda uzvarēs.

2/ Nosauc šo dziesmu

Šī spēle ir paredzēta tiem, kuri ir pārliecināti par savām muzikālajām zināšanām. Jo katra komanda, kas piedalās, dzirdēs dziesmas melodiju (maksimums 30 sekundes) un būs jāuzmin, kas tā ir.

Uzvarēs komanda, kas uzminēs visvairāk dziesmu. Šajā spēlē izmantotās mūzikas žanri nebūs ierobežoti, tie var būt aktuāli hiti, bet arī filmu skaņu celiņi, simfonijas utt.

3/ Peļķes džemperis

Spēlētāji sēdēs pie 5 plastmasas krūzēm, kas piepildītas ar ūdeni, uz galda un galda tenisa bumbiņas. Viņu uzdevums ir labi elpot un uzņemt spēkus, lai … izpūstu bumbu, lai palīdzētu bumbai pārlēkt no vienas “peļķes” uz otru “peļķi”.

Spēlētājiem ir viena minūte laika, lai “izputinātu” galda tenisa bumbiņas. Un uzvar tas, kurš veiksmīgi lec pāri visvairāk peļķēm.

4/ Piekārtie virtuļi

Minūte, lai uzvarētu spēles — Foto: marthastewart

Šīs spēles mērķis ir apēst visu virtuli (vai tik daudz, cik vien iespējams), kamēr tas karājas gaisā.

Šī spēle būs nedaudz grūtāka nekā iepriekš minētās spēles, jo jums ir jāvelta laiks, lai sagatavotu virtuļus un piesietu tos pie nokarenajām virvēm (piemēram, piekarināmās drēbes). Bet nevilcinieties, jo tad jums noteikti būs smieklu asaras, kad redzat spēlētājus, kuri cīnās, lai ēst šos virtuļus.

Spēlētāji varēs izmantot muti, stāvēt, mesties ceļos vai lēkt, lai iekost kūku un ēst to vienu minūti, neizraisot kūkas nokrišanu uz grīdas.

Protams, uzvarēs tas, kurš kūku pabeigs ēst visātrāk.

Minūte, lai uzvarētu pieaugušajiem paredzētajās spēlēs

1/ Ūdens teniss

Water Pong ir veselīgāka alus tenisa versija. Šī spēle tiks sadalīta divās komandās, katrai komandai būs 10 plastmasas krūzes, kas pildītas ar ūdeni, un galda tenisa bumbiņa.

Komandas misija ir 60 sekunžu laikā iemest galda tenisa bumbiņu pretinieku komandas kausā. Uzvar komanda, kura visvairāk sit bumbu.

2/ Rīsu bļoda

Ar vienu roku izmantojiet irbulīšus, lai pārvietotu rīsu graudus (ņemiet vērā neapstrādātos rīsus) no vienas bļodas uz otru. Vai vari to izdarīt?

Ja jums tas izdosies, apsveicam! Jūs jau esat šīs spēles čempions! Bet tikai tad, ja minūtes laikā bļodā var iebērt visvairāk rīsu!

3/ Naudas izaicinājums

Šī ir spēle, kas ikvienu padarīs ārkārtīgi nervozu. Tā kā pirmā sastāvdaļa, kas jums tai nepieciešama, ir daudz naudas, bet otrā ir salmiņš.

Pēc tam ielieciet naudu uz šķīvja. Un spēlētājiem būs jāizmanto salmiņi un mutes, lai katru rēķinu pārvietotu uz citu tukšu šķīvi.

Uzvar tas, kurš nes visvairāk naudas.

4/ Pūšanas spēle

Jums būs piepūsts balons un piramīda, kas uzbūvēta no 36 plastmasas glāzēm. Spēlētāja uzdevums ir izmantot otru balonu, lai vienas minūtes laikā nogāztu krūzīšu piramīdu (pēc iespējas vairāk).

Uzvar tas, kurš pirmais notriec visus kausus vai kuram ir atlicis vismazāk kausu pēc minūtes).

5/ Graudaugu puzles

Minūte, lai uzvarētu spēles — attēls: onegoodting

Savāc graudaugu kastes (kartonu), sagriež kvadrātos un sajauc. Pēc tam dodiet spēlētājiem minūti, lai redzētu, kurš var atrisināt puzles gabalus, lai izveidotu pilnīgu kartona kastīti.

Protams, uzvar tas, kurš uzdevumu izpilda pirmais vai kurš finišam nokļūst vistuvāk vienas minūtes laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā spēlēt minūtes, lai uzvarētu spēles?

Mazāk nekā 60 sekundes spēlētājam nepārtraukti jāizpilda izaicinājumi un pēc tam ātri jāpāriet uz citu izaicinājumu. Jo vairāk izaicinājumu viņi būs paveikuši, jo lielāka iespēja uzvarēt.

Labākā minūte, lai uzvarētu tā aktivitātēs 2024. gadā?

Kad man vajadzētu uzņemt a Minūtes, lai uzvarētu spēli?

Jebkurš scenārijs, kā tas varētu būt vidusskolas vai vidusskolu audzēkņiem, pāriem, lielām grupām, bērniem un pieaugušajiem spēļu sesijai utt.

Atslēgas

Cerams, ar AhaSlides 21 minūte, lai uzvarētu spēles, jums būs lieliski izklaides brīži. Tas ir arī jautrs veids, kā veidot ciešas draudzības un radīt neaizmirstamas atmiņas starp draugiem, kolēģiem un komandas locekļiem kopumā. Jo īpaši šīs spēles varat izmantot arī sanāksmēs kā ledlaužus.

Un, ja vēlaties izmantot Minute to Win It Games ballītēs vai korporatīvajos pasākumos, plānojiet laikus, lai nodrošinātu telpu, kā arī nepieciešamos materiālus, lai izvairītos no kļūdām vai nepamatota negadījuma