Edit page title 21 parimat mänguminutit, mida peate proovima | 2024 paljastab – AhaSlides
Edit meta description Kas otsite hetke ideede võitmiseks? Mängude võitmiseks kuluv minut on parim viis naeru ja elevust tekitada. Alustame 21 parimast
Edit page URL
Close edit interface
Kas olete osaleja?

21 parimat mänguminutit, mida peate proovima | 2024 paljastab

Viktoriinid ja mängud

Jane Ng 23 aprill 2024 9 min loetud

Kas otsite hetke ideede võitmiseks? Minut mängude võitmisekson parim viis naeru ja elevust tekitada. Alustame 21 parima küsimusega nagu allpool!

Kerge hoiatus teile, et need kõik on üliatraktiivsed mängud, mitte ainult meelelahutuseks nädalavahetuse pidude ajal, vaid sobivad eriti hästi ka kontori väljakutseteks ja meeskonnatööks!

Vaadake allolevate küsimuste võitmiseks parimat minutit! Alustame!

Sisukord

Minutid mängude võitmiseks
Minutid mängude võitmiseks. Pildi allikas: freepik

Ülevaade

Kes leiutas Minute To Win It Games?Derek Banner
Millal Minute To Win It Games leiutati?2003
Mängu Minute to Win it Games algne nimi?"Sul on üks minut aega selle võitmiseks"
Ülevaade Minut mängude võitmiseks

Lõbusam AhaSlidesiga

Selle asemel, et grupimängud võita, vaadakem meie järgmisi soovitusi parimate tegevuste kohta!

Alternatiivne tekst

Alustage sekunditega.

Hankige oma järgmisteks meeskonnatöö seanssideks tasuta malle! Registreeruge tasuta ja võtke mallikogust, mida soovite!

🚀 Pilvedesse ☁️

Mis on mänguminutid, et võita?

NBC saatest Minute to Win It inspireerituna loodi ka Minute to Win It mängud päriselus. Üldiselt on need mängud, mis nõuavad mängijatelt väljakutseid vaid 60 sekundiga (või nii kiiresti kui võimalik) ja seejärel teise väljakutse juurde liikuma.

Need mängud on kõik lõbusad ja lihtsad ning nende seadistamine ei võta liiga palju aega ega raha. Need naeravad kindlasti osalejatele meeldejäävalt!

Parim minut mängude võitmiseks

1/ Nami küpsisenägu

Valmistuge oma näolihaseid treenima, et nautida küpsiste maitsvat maitset. Selles mängus on lihtsad asjad, mida vajate, vaid küpsised (või Oreos) ja stopper (või nutitelefon).

See mäng käib järgmiselt: Iga mängija peab panema oma otsaesise keskele küpsise ja panema koogi aeglaselt suhu minema, kasutades ainult pea ja näo liigutusi. Absoluutselt ärge kasutage oma käsi ega teiste abi.

Mängijat, kes kukub kooki maha/ei söö kooki, loetakse ebaõnnestunuks või ta peab alustama otsast uue küpsisega. Võidab see, kes saab hammustuse kõige kiiremini.

Oh, liiga raske küpsiseid süüa. Pilt: Outscord

2/ Tasside torn

Selles mängus osalevatel mängijatel või võistkondadel on üks minut aega 10–36 tassi (tasside arv võib olenevalt vajadusest) virna laduda, et moodustada püramiid/torn. Ja kui torn kukub, peab mängija otsast alustama.

Võidab see, kes saab torni kõige kiiremini, kindlamalt valmis ega kuku.

3/ Kommiviskamine

Selle mänguga peavad kõik mängimiseks paaridesse jagunema. Iga paar koosneb ühest inimesest, kes hoiab kaussi ja üks viskab kommi. Nad seisavad üksteise vastas teatud kaugusel. Võidab meeskond, kes viskab minuti jooksul esimesena kaussi kõige rohkem komme.

(seda mängu mängides ärge unustage valida kommid, mis on kaetud, et vältida raiskamist, kui need maapinnale kukuvad).

4/ Munajooks

Klassikaline kõrge raskusastmega mäng. See mäng koosneb koostisosadena munadest ja plastlusikatest.

Mängija ülesandeks on kasutada lusikat muna finišisse toomise vahendina. Raskus seisneb selles, et nad peavad lusika otsa suus hoidma ilma kätega hoidmata. Ja siis jooksevad nad koos “lusikamuna” duoga finišisse ilma seda maha kukkumata.

Võidab meeskond, kes veab ühe minuti jooksul kõige rohkem mune. (Seda saab soovi korral mängida ka releena).

5/ Back Flip – väljakutse kuldsetele kätele

Tahad oma väleduses ja osavuses kindel olla? Proovi seda mängu.

Alustuseks on vaja ainult karpi teritamata pliiatseid. Ja nagu nimigi ütleb, peate asetama kaks pliiatsit oma käe tagaküljele ja keerama need õhus. Kui need pliiatsid kukuvad, proovige need kinni püüda ja keerake need rohkemate numbritega ümber.

Minuti jooksul on võitja see, kes kõige rohkem pliiatseid ümber lükkab ja kinni püüab.

Lõbus minut mängude võitmiseks

1/ Söögipulgajooks

Kõlab nagu lihtne minut selle võitmiseks neile, kes valdavad söögipulkasid, eks? Kuid ärge alahinnake seda.

Selle mänguga antakse igale mängijale paar söögipulka, et nad tühjale taldrikule midagi (näiteks M&M või mis tahes väike, ümmargune, sile ja raskemini kätte saadav) korjaks.

60 sekundi pärast võidab see, kes saab taldrikule kõige rohkem esemeid.

2/ Õhupallitopside virnastamine

Valmistage ette 5-10 plasttopsi ja asetage need lauale ritta. Seejärel antakse mängijale puhumata õhupall.

Nende ülesanne on puhuda plasttopsi SEES olev õhupall nii, et see täitub piisavalt, et tassi tõsta. Seega kasutavad nad kordamööda õhupalle, et plasttopse virna laduda. Kes saab stäki kõige lühema ajaga, on võitja.

Veel üks populaarsem versioon sellest mängust on see, et virnastamise asemel saate virnastada püramiidi, nagu allolevas videos.

3/ Otsige jahust usse

Valmista ette suur jahuga täidetud kandik ja peida sinna “käepärane” ussikesed (umbes 5 ussi).

Mängija ülesanne on sel hetkel kasutada peidetud usside leidmiseks oma suud ja nägu (ilma käsi või muid abivahendeid kasutamata). Mängijad saavad puhuda, lakkuda või teha mida iganes, kui nad saavad ussi kätte.

Võidab see, kes leiab 1 minuti jooksul kõige rohkem usse.

4/ Toida oma sõpra

See on mäng, mille abil saate aru saada, kui sügav on teie sõprus (nali naljaks). Selle mänguga mängivad kõik paaris ja saavad lusika, karbi jäätist ja silmaklappi.

Üks kahest mängijast istub toolil ja teisel seotakse silmad kinni ja ta peab oma meeskonnakaaslasi jäätist söötma (kõlab huvitavalt, eks?). Toolil istuv inimene saab lisaks jäätise söömise ülesandele juhendada ka sõpra, et ta sööks teda nii palju kui võimalik.

Seejärel võidab paar, kes sööb ettenähtud aja jooksul kõige rohkem jäätist.

Lihtne minut mängude võitmiseks

1/ Maitsvad kõrred

Võtke mõned rõngakujulised kommid või lihtsalt teraviljad (10–20 tk) ja väike pikk kõrs.

Seejärel paluge mängijatel nendesse õlgedesse kommi panemiseks kasutada ainult suud, mitte käsi. Võidab see, kes suudab ühe minuti jooksul niidistada kõige rohkem teravilju.

2/ Täidisega vahukommid

See on ülilihtne mäng, kuid ainult täiskasvanutele! Nagu nimigi ütleb, peate lihtsalt valmistama palju vahukomme. Seejärel andke mängijatele igaühele kott ja vaadake, mitu vahukommi nad suudavad 60 sekundi jooksul suhu pista.

Lõpuks võidab mängija, kellel on kotti jäänud kõige vähem vahukomme.

.

3/ Korja küpsised

Anna mängijale paar söögipulki ja kauss küpsiseid. Nende väljakutse on kasutada söögipulki, et OMA SUUDEGA küpsiseid korjata. Jah, sa ei kuulnud valesti! Mängijad ei tohi kasutada söögipulki kätega, vaid suuga.

Loomulikult võidab see, kes korjab kõige rohkem küpsiseid.

Meeskonna loomise minut mängude võitmiseks

1/ Pakkige see kokku

Selles mängus peab igas meeskonnas olema vähemalt 3 liiget. Võistkondadele antakse värvilisi auhindu või materjale, nagu tualettpaber ja pastakad.

Minuti jooksul peavad meeskonnad ühe oma liikme värviliste ribade ja tualettpaberiga mähkima, et see oleks võimalikult tihe ja ilus.

Kui aeg saab täis, hindavad kohtunikud, millise meeskonna “mummi” näeb kõige parem välja ja see meeskond võidab.

2/ Nimeta see laul

See mäng on mõeldud neile, kes on oma muusikaliste teadmistega kindlad. Sest iga osalev meeskond kuuleb laulu meloodiat (maksimaalselt 30 sekundit) ja peab ära arvama, mis see on.

Võidab meeskond, kes arvab kõige rohkem laule. Selles mängus kasutatavad muusikažanrid ei ole piiratud, need võivad olla praegused hitid, aga ka filmide heliribad, sümfooniad jne.

3/ Puddle jumper

Mängijad istuvad laual 5 veega täidetud plasttopsi ja pingpongi palli ees. Nende ülesandeks on hingata hästi ja võtta jõudu, et … puhuda palli, et aidata pallil hüpata ühest “lombist” teise “lompi”.

Mängijatel on lauatennise pallide loopimiseks aega üks minut. Ja võidab see, kes hüppab edukalt üle kõige rohkem lompi.

4/ Rippuvad sõõrikud

Minut mängude võitmiseks – Foto: marthastewart

Selle mängu eesmärk on süüa kogu sõõrik (või nii palju kui võimalik) nii, nagu see õhus ripub.

See mäng on veidi keerulisem kui ülaltoodud mängud, sest peate võtma aega sõõrikute ettevalmistamiseks ja rippuvate nööride külge sidumiseks (nagu riided). Kuid ärge kõhelge, sest siis on teil kindlasti naerupisarad, kui näete mängijaid, kes võitlevad nende sõõrikute söömisega.

Mängijad saavad koogi hammustamiseks kasutada suud, seista, põlvitada või hüpata ja seda ühe minuti jooksul süüa, ilma et kook põrandale kukuks.

Loomulikult võidab see, kes kõige kiiremini koogi söömise lõpetab.

Minuti võitmiseks mõeldud mängud täiskasvanutele

1/ Vesi Pong

Water Pong on beerpongi tervislikum versioon. See mäng jagatakse kaheks meeskonnaks, kummalgi on 10 veega täidetud plasttopsi ja pingpongi pall.

Meeskonna ülesanne on visata pingpongi pall 60 sekundi jooksul vastasmeeskonna tassi. Võidab meeskond, kes lööb palli kõige rohkem.

2/ Riisikauss

Liigutage riisiterad (pange tähele toorriisi) vaid ühe käega söögipulkadega ühest kausist teise. Kas sa saaksid seda teha?

Kui see õnnestub, palju õnne! Olete juba selle mängu meister! Kuid ainult siis, kui suudate minuti jooksul kaussi kõige rohkem riisi üle kanda!

3/ Rahaväljakutse

See on mäng, mis muudab kõik äärmiselt närviliseks. Sest esimene koostisosa, mida selle jaoks vajate, on palju sularaha ja teine ​​​​on kõrs.

Seejärel asetage sularaha taldrikule. Ja mängijad peavad kasutama õlekõrsi ja suud, et viia iga arve teisele tühjale taldrikule.

Võidab see, kes kannab kõige rohkem raha.

4/ Puhumismäng

Teil on täispuhutud õhupall ja püramiid, mis on ehitatud 36 plasttopsist. Mängija väljakutse on kasutada teist õhupalli, et ühe minuti jooksul kukutada tasside püramiid (nii palju kui võimalik).

Võidab see, kes esimesena kõik oma tassid maha lööb või kellel on ühe minuti pärast kõige vähem karikaid järele jäänud.

5/ Teravilja mõistatused

Minut mängude võitmiseks – pilt: onegoodting

Koguge teraviljakarbid (papp), lõigake need ruutudeks ja segage. Seejärel andke mängijatele minut aega, et näha, kes suudab pusletükke lahendada, et moodustada terviklik pappkarp.

Loomulikult võidab see, kes saab ülesande esimesena või kes jõuab ühe minutiga finišijoonele kõige lähemale.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas mängida minuteid, et võita mänge?

Alla 60 sekundi jooksul peab mängija pidevalt väljakutseid täitma ja seejärel kiiresti teise väljakutse juurde liikuma. Mida rohkem väljakutseid nad on läbinud, seda suurem on võimalus võita.

Parim minut selle tegevuse võitmiseks 2024. aastal?

Virna rünnak, lauatennise hullus, küpsise nägu, puhuge see minema, rämps pagasiruumi, virna 'Em Up, lusikakonn, vatipalli väljakutse, söögipulga väljakutse, küpsisele näkku, paberlennuki täpsus, imemine, õhupalli pop, nuudlid Around ja Nutstacker

Millal ma peaksin võõrustama a Minutit mängu võitmiseks?

Mis tahes stsenaarium, nagu see võib olla keskkooli- või keskkooliõpilastele, paaridele, suurtele rühmadele, lastele ja täiskasvanutele mõeldud mängusessioonidele jne...

Võtme tagasivõtmine

Loodetavasti koos AhaSlidesiga Mängude võitmiseks on 21 minutit, ootavad teid suurepärased meelelahutushetked. See on ka lõbus viis tihedate sõprussuhete loomiseks ja meeldejäävate mälestuste loomiseks sõprade, kolleegide ja üldiselt meeskonnaliikmete vahel. Eelkõige saate neid mänge kasutada ka koosolekutel jäämurdjana.

Ja kui soovite mängu Minute to Win It Games kasutada pidudel või firmaüritustel, planeerige ette, et tagada neile ruumid ja vajalikud materjalid, et vältida vigu või põhjendamatuid õnnetusi.